yeni anayasa birinci önceliğimiz

Güncel Kahta Haberleri
Kahta Siyaset Haberleri
Adıyaman Haber
Kahta Ekonomi Haberleri
Kahta Turizm Haberleri
Kahta Spor Haberleri
Kahta'da Kültür Sanat
Kahta Sağlık Haberleri
Kahta Köyleri
Kahta Eğitim Haberleri
Kahta Güncel Yazarları
Şehir
Kurumlar
Foto Galeri
Tarımsal Bilgiler
Sağlık Bilgisi
Kahta Firma Rehberi
Yazarlar
Video Galeri
Kahta Devlet Hastanesi
Adıyaman Devlet Hastanesi
82. Yıl Devlet Hastanesi
Kadın Doğum Hastanesi
Adıyaman Diş Hastanesi

Kahta'da 2. Etap TOKİ Evleri İçin İhaleye Çıkıldı

Eklenme Tarihi: 04.02.2012
Kahta ilçesinde yapılacak olan 192 Toplu Konut için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından ihale ilanı yapı

Kahta ilçesinde yapılacak olan 192 Toplu Konut için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından ihale ilanı yapıldı.

Kahta ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılacak olan 192 adet konut ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihaleye çıktı. İhale aşamasında olan konutlar, Turgut Özal Mahallesi'nde Eski Tekel Barakaları'nın yerine yapılacak.

İhaleyi alan firmaya, 5 gün içerisinde yer teslimi yapılacak ve firma hemen işe başlayacak. İhaleyi alan firmanın yer tesliminden sonra 640 gün içerisinde konutları bitirip hak sahiplerine teslim etmesi gerekiyor. 

TOKİ Daha önce Horik Mevkiinde 192 Adet konut inşaatını ve sosyal donatıları tamalayarak hak sahiplerine teslim etmişti. 150 yataklı Kahta Devlet Hastanesi inşaatını tamalayan TOKİ ayrıca Kahta Meslek Yüksekokulu hizmet binasının inşaatını da %65 oranında tamamlamış durumda.

TOKİ'nin En Az Konut Yaptığı İlçe Kahta

TOKİ Adıyaman'da bugüne kadar 3100 konut uygulaması yaptı. Adıyaman Merkezde 668 konut hak sahiplerine teslim edilirken. 860 konut proje veya inşaat aşamasında.

İşte TOKİ'nin Adıyaman'da yaptığı konut uygulamaları:

Merkez: 1528

Besni: 668

Gölbaşı: 520

Kahta: 384


4520 defa okundutavukcuTarih : 03.02.2013 Saat: 23:18
Kahtlıyız fakiriz kiracıyız ama umudumuz allah tokide değil fakire taksitle satarlarmi bilmem kira ödeyeceğime taksit öderdim amazor görünüyor çünkü bizden önce zenginler alır

Toplam :1 yorum 1 |

Reklam Rezervasyon / İletişim: 0506 8721202 e-mail:kahtaguncel@gmail.com
Tasarım ve Kodlama: cevikonline
Kahta Kaymakamlığı Kahta Belediyesi Kahta Devlet Hastanesi Kahta MEB Kahta MYO Şanlıurfa Rehberi Youtube Facebook Google