yeni anayasa birinci önceliğimiz

Güncel Kahta Haberleri
Kahta Siyaset Haberleri
Adıyaman Haber
Kahta Ekonomi Haberleri
Kahta Turizm Haberleri
Kahta Spor Haberleri
Kahta'da Kültür Sanat
Kahta Sağlık Haberleri
Kahta Köyleri
Kahta Eğitim Haberleri
Kahta Güncel Yazarları
Şehir
Kurumlar
Foto Galeri
Tarımsal Bilgiler
Sağlık Bilgisi
Kahta Firma Rehberi
Yazarlar
Video Galeri
Kahta Devlet Hastanesi
Adıyaman Devlet Hastanesi
82. Yıl Devlet Hastanesi
Kadın Doğum Hastanesi
Adıyaman Diş Hastanesi

Adıyaman Lazer Epilasyon Merkezi : Leydi Lazer

Eklenme Tarihi: 21.03.2012
Sağlıklı güzellik için Alexandrite Lazer epilasyon teknolojisi ve profesyonel kişisel bakım hizmeti Leydi Lazer Merkezinde

Adıyaman'da özellikle bayanların ilgi gösterdiği lazer epilasyon ve kalıcı güzellik merkezleri gün geçtikçe yaygınlaşmakta. Her yaştan ve cinsiyetten insanın hormonal sorunlar yada doğal nedenlerle karşılaştığı vücut kıllarından kalıcı ve etkili bir biçimde kurtulmak gelişen lazer teknolojisi ile daha kolay.

Adıyaman Merkez'de hizmet veren Laydi Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, size özel çözümler geliştirerek sağlığınıza ve güzelliğinize katkı sunuyor.  Müşteri mahremiyetine ve gizliliğe maksimum özen gösteren Leydi Lazer Merkezi Eskisaray Mahallesinde Orman Dairesi yanında hizmet veriyor. 

Epilasyon; vücuttaki istenmeyen kılların kalıcı ya da uzun süreli uzaklaştılmasını sağlayan yöntemlerin genel adıdır. Geçici epilasyon yöntemlerinden farkı bu yöntemlerin kalıcı ya da en azından uzun süreli sonuçlar sağlamasıdır. Kalıcı epilasyonun temel mekanizması kılı üreten kök hücrelerinin tahrip edilmesidir. Kıl kökünün tahrip olma miktarı epilasyonun başarısını belirler.

Depilasyon adı verilen geçici epilasyon yöntemleri istenmeyen tüylerle mücadelede sürekli ve yorucu bir işlem gerektirir. Kolay ve başarılı bir müdahale için ise için Lazer enerjisi kullanılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi esasına dayanan Lazer Epilasyon yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir.

Lazer Epilasyon Yöntemleri ve farkları; Piyasada bilinen belli başlı epilasyon yöntemileri şunlardır; Alexandrite Lazer, NdYag Lazer, Işık bazlı sistemler, Diode lazer, Radio Frequency (RF). Bunşar arasında en etkili ve en çok tercih edilen yöntem Alexandrite lazer yöntemi ve teknolojisidir. Bölgemiz insanının ten rengine ve kıl yapısına göre alexandrite lazer epilasyon yöntemi ile en etkili sonuç alınabilmektedir. Alexandrite lazer derindeki kıl köküne dek ulaşarak kalıcı sonuç sağlamakta ayrıca kalıcı yanık sorununa yol açmadığından özellikle tercih edilmektedir. Cihaz cilde 3 santimden atış yaptığından hijyen açısından sorun yaşanmamadığı belirtilmektedir.
  
Lazer epilasyon uygulaması yapılırken kıl oluşumunda gerekli olgunlaşma evresinin tamamlaması beklenmelidir. Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalıcı bir çözüm, ancak birkaç lazer epilasyon seansından sonra elde edilir.

Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek mümkün değildir, kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir.

Ortalama olarak çoğunlukla 4-6 lazer epilasyon seansı yeterli olmaktadır. Lazer epilasyon uygulamasında cilt tipine göre doz seçimi yapılır. Bu sayede kıl köklerine etki edecek ama cilde zarar vermeyecek güçte çalışılarak en kısa sürede tedavinin bitirilmesi amaçlanır. Seanslar kılları anajen (büyüme) safhasında yakalamaya uygun sürelerde tekrarlanır.

Faaliyet Alanı: Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi
Adres: Eskisaray Mah. Orman Binası Yanı Vodafone Üstü Kat:1 Merkez/Adıyaman
Telefon: 0 416 216 7073
Hizmetler: Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Siyah Nokta Temizleme, Peeling (Cilt Yenileme), Akne Tedavisi, Kalıcı Makyaj

etiketler: adıyaman lazer, adıyaman lazer epilasyon, lazerli epilasyon, alexandrite lazer teknolojisi, lazer salonu, adıyaman güzellik merkezi, adıyaman güzellik ve cilt bakım merkezleri, cilt bakımı, aazer epilasyon, cilt yenileme, peeling, adıyaman sivilce tedavisi, kalıcı makyaj, adıyaman lazer epilasyon salonu, adıyaman lazer epilasyon firması, firmaları, güzellik ve kişisel bakım merkezi


6331 defa okunduBu haber için henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın.
Toplam :0 yorum

Diğer Kahta Sağlık Haberleri haberleri
• Sağlık-Sen Kahta İlçe Temsilcisi İlhan Aslan Oldu
• Adıyaman Lazer Epilasyon Merkezi : Leydi Lazer
• Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Sıra Alma
• Kahta Devlet Hastanesi Adıyaman'ın En iyi Hastanesi S..
• Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi E Randevu Alma
• MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ
• Özel Kahta Güven Tıp Merkezi Yeniden Açılıyor
• Aşırı Tuz Tüketiminin Azaltılması Programı
• Adıyaman'a Yeni Atanan Doktorlar
• Adıyaman Diş Hastanesi E Randevu Sıra Alma
• Adıyaman Park Hospital Hastanesi
• Gölbaşı Devlet Hastanesi E Randevu Sıra Alma Sistemi
• Besni Devlet Hastanesi E Randevu Sıra Alma Sistemi
• Kahta Devlet Hastanesi Randevu Alma
• Adıyaman 82.yıl Devlet Hastanesi E Randevu Sıra Alma
• Adıyaman Devlet Hastanesi E Randevu Sıra Alma
• Kahta Devlet Hastanesi Randevu Sıra Alma
Reklam Rezervasyon / İletişim: 0506 8721202 e-mail:kahtaguncel@gmail.com
Tasarım ve Kodlama: cevikonline
Kahta Kaymakamlığı Kahta Belediyesi Kahta Devlet Hastanesi Kahta MEB Kahta MYO Şanlıurfa Rehberi Youtube Facebook Google